FenomenAdresi.com ait kullanılan tüm yazılımlar lisanslı olup, kayıt esnasındaki veriler 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Yapılan işlemler gizli kalmakla birlikte, kayıt esnasında güncel bilgiler kullanılması kullanıcının faydasınadır.

Otomatik Beğeni Sınırsız Kategorisi Nedir Nasıl Kullanılır?

Otomatik Kredili Beğeni; panel kullanımına gerek olmadan tanımlama yapılan hesaba otomatik beğeni gönderimidir.
Hem beğeni hem izlenme için aynı kurallar geçerlidir.
Tek bir sipariş vererek yukarıda ki menüde Otomatik İşlemler menüsü aktif olacaktır otomatik olarak.
Girdiğiniz toplam posta göre ve isteğe bağlı tarihe göre gönderim yapılır.

Hem beğeni hemde izlenme servislerini aktif ederseniz. Fotoğraf attığınızda sadece beğeni, video attığınızda hem beğeni hemde izlenme gönderir.
Otomatik servislerin avantajı süre sınırı olmamasıdır.
Otomatik beğeni tanımlaması yapabilmek için; Otomatik Beğeni yada İzlenme SINIRSIZ kategorisini seçiniz; KM-1

Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ;

Fenomenadresi Nedir?

fenomenadresi.com sosyal medya hizmetleri sunan tam otomatik bir paneldir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız ve etkileşiminizin düşük olduğunu düşünüyorsanız fenomenadresi.com tam size göre! Uygun fiyatları ve çok çeşitli servisleri ile sizlere hizmet vermektedir.
 

Nasıl Bakiye Yüklerim?

Fenomenadresi üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan Shopier alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Shopier ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile Shopier üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini Shopier hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. Shopier yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Shopier ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. fenomenadresi 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.
 

API Nedir?

Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.

Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. fenomenadresi alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.

FenomenAdresi.com ait kullanılan tüm yazılımlar lisanslı olup, kayıt esnasındaki veriler 3.şahıslarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Yapılan işlemler gizli kalmakla birlikte, kayıt esnasında güncel bilgiler kullanılması kullanıcının faydasınadır.